Wykończenie mieszkania pod kluczmieszkania-02

Mieszkanie i dom to przestrzeń, do której chętnie powracamy by zrelaksować się po ciężkim dniu pracy.

To przestrzeń, w której chcemy czuć się bezpiecznie. To przestrzeń, w której dorastają nasze dzieci. W końcu to przestrzeń, która jest naszą wizytówką.

Mając na uwadze te wszystkie wymagania, oferujemy Ci kompleksowe wykończenie mieszkania lub domu pod klucz. Wszystkie prace prowadzone są pod okiem specjalistów i przy użyciu najlepszych materiałów.

Proponujemy 3 pakiety wykończeniowe do wyboru, sprawdź który spełnia Twoje oczekiwania:

Pakiet standard od 649 zł/m2   Pakiet plus od 849 zł/m2   Pakiet prestige od 1200 zł/m2

Jeśli żaden z zaproponowanych przez nas pakietów nie realizuje Twoich oczekiwań, wybierz pakiet indywidualny, stworzony specjalnie dla Ciebie. Jeśli nie masz pomysłu na własne wnętrza – oferujemy pomoc naszego specjalisty – architekta wnętrz. Jeśli natomiast masz już wizję, a nie masz czasu, żeby ją zrealizować – my się tym zajmiemy.

Zapewniamy:

47

  • kompleksową usługę wykończenia mieszkania pod klucz według koncepcji projektanta, z którym Państwo współpracują
  • lub możliwość doradztwa naszego architekta wnętrz
  • gwarancję na użyte materiały i jakość wykonanych usług
  • szeroki wybór producentów i produktów
  • jasne i przejrzyste zasady współpracy

 

Dla wielu remont mieszkania/domu lub wykończenie wnętrz to prawdziwa udręka, dlatego też zlecenie całości prac jednej firmie to najwygodniejsze i najbardziej ekonomiczne rozwiązanie. Zdejmujesz sobie ciężar sprzężenia wszystkich prac u różnych podwykonawców. My zrealizujemy powierzone nam zadania z odpowiedzialnością oraz z terminowym zakończeniem prac.

Skorzystaj z pomocy naszego architekta wnętrz. Nasi specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie w pracy na dużych budowach oraz w realizacji projektów mieszkań pokazowych u czołowych, trójmiejskich deweloperów.

Zakres usług wchodzących w skład wykończenia mieszkań pod klucz:

  • instalacje elektryczne
  • instalacje hydrauliczne
  • kompleksowe roboty wykończeniowe pod klucz (malowanie/szpachlowanie ścian i sufitów, kafelki, tapety, suche zabudowy, sufity podwieszane, podłogi, montaż drzwi i wiele innych)
  • montaż mebli

Zapraszamy do zapoznania się z zakładkami „O nas” oraz „Jak pracujemy” by dowiedzieć się więcej.

mieszanie-3