Tarasy z desek kompozytowychtaras

Jednym z profili naszej działalności jest sprzedaż oraz montaż systemów kompozytowych przeznaczonych na tarasy. Ofertę kierujemy zarówno do dużych inwestorów, jak i do klientów indywidualnych.

Deski kompozytowe stanowią bardzo efektowne wykończenie tarasów, a równocześnie nie wymagają tak intensywnej pielęgnacji, jak drewno.
Oferowane przez nas produkty posiadają wszelkie atesty, aprobaty techniczne oraz długoletnią gwarancję producenta (od 10 do 25 lat). Dysponujemy szerokim wyborem wzorów i wybarwień desek kompozytowych. Na życzenie klienta przedstawimy szereg próbników, które ułatwią wybór kolorystyki oraz rozwiązań systemowych.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze dużych inwestycji oraz w wykonawstwie najbardziej skomplikowanych projektów tarasów. Każdego roku montujemy tysiące metrów kwadratowych, pracując na takich materiałach jak deski kompozytowe i drewno. W naszym zespole pracują wykwalifikowani fachowcy, którym można zaufać.

Z przyjemnością pomożemy dobrać odpowiedni materiał i wykonać Państwa wymarzony taras z desek kompozytowych, tak by był funkcjonalny i efektowny. Wiemy jak ważne jest dobre samopoczucie podczas codziennego użytkowania tego typu powierzchni.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładkami „O nas” oraz „Jak pracujemy” by dowiedzieć się więcej.

Pracujemy na produktach:

tarasy-logos show-full-offer

taras-1taras-3taras-2